ZUNO je lacná banka

Späť na online žiadosť

Možno už ste počuli termín moje.zuno.sk. Ak áno, nie je sa čomu diviť. Virtuálne banka ZUNO patrí medzi vyhľadávané bankové inštitúcie aj na tuzemskom trhu. Spoločnosť si zakladá na transparentnosti a jednoduchosti. Pojem moje.zuno.sk je zaujímavý hlavne pre ľudí, ktorí sa kamaráti s technológiami. Banka totiž ponúka hlavne pohodlné internetové bankovníctvo pre všetkých. Chcete vedieť, či je vhodná aj pre vás? Prečítajte si nasledujúci text.

ZUNO bola vytvorená tímom Raifeisen bank. Ten sa snažil vyvinúť jednoduché a pohodlné riešenie pre všetky skúsenejších užívateľov on-line technológií. Spoločnosť vyvinula virtuálnu banku, ktorú nazvala ZUNO. Tá sa stala za krátku dobu veľmi obľúbená, pretože ponúka jednoduchú ponuku produktov a poskytuje klientom možnosť spravovať svoje financie pohodlne z domova a kedykoľvek.

Virtuálny koncept zaisťuje nižšie náklady

Zákazníci však neobdivujú ZUNO len kvôli jej virtuálnemu konceptu, ktorý hrá veľkú rolu. Váži si tiež toho, že práve vďaka tejto nízkej nákladovosti na prevádzku majú mnohé služby úplne zadarmo. Napríklad vedenie účtu nie je spoplatnené žiadnym poplatkom. Klienti navyše dostanú embosovanú debetnú kartu VISA a prvý výber v mesiaci z bankomatu zadarmo. Pretože spoločnosť nemá sieť vlastných bankomatov, môžu klienti vykonať výber zadarmo na bankomate Tatra banky. Zákazníci majú zadarmo všetky dôležité a potrebné služby.