Tatra banka má v tuzemsku dlhú tradíciu

Späť na online žiadosť

Máte záujem dozvedieť sa viac zaujímavých informácií o termíne tatra banka internet banking slovensko? Potom by ste mali vedieť, že Tatra banka patrí k lídrom na slovenskom bankovom trhu. Pôsobí tu už od roku 1991, kedy otvorila prvú pobočku v Bratislave. Ak by ste sa rád dozvedeli o pojme tatra banka internet banking slovensko, prečítajte si aj ďalšie texty. Zatiaľ sa však môžete dozvedieť dôležité informácie o Tatra banke, ktorá prevzala názov po zaniknutej bankovú inštitúciu.

Tatra banka patrí pod spoločnosť Raiffeisen Bank International. Jedná sa o jedného z hlavných poskytovateľov bankových služieb v Rakúsku. Zároveň je to popredná európska univerzálna banka. S jej akciami je možné obchodovať na burze cenných papierov vo Viedni, jedná sa teda o významnú a stabilnú finančnú skupinu.

Inovatívne služby banky

Tatra banka má na slovenskú tradíciu. Získala si obľubu mnohých klientov, pretože jej služby sú kvalitné, jednoduché a výhodné. Klienti si váži napríklad možnosti on-line obchodovanie alebo internetového bankovníctva špeciálne pre podnikateľov. Banka bola na zemskom trhu priekopníkom v ponuke platobných kariet.

V roku 2008, keď Slovenská republika prechádzala na euro, bola nová mena klientom okamžite k dispozícii. Banka v tom istom roku ponúkla inovatívne služby, medzi ktoré patril napríklad prvý samoobslužný platobný terminál. Inštitúcie navyše ponúkla prvú pobočku pre privátnych klientov, na ktoré sa dnes okrem iného zameriava. V roku 2010 sa stala banka prvou, ktorá predávala na slovenský zlato a ponúkla internetové bankovníctvo v mobilnom telefóne.